«Шахтар» обіграв «Динамо» в чемпіонаті України з футболу — Украинские новости

Донецький «Шахтар» з рахунком 1: 0 обіграв київське «Динамо» в матчі 14-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги України.

Перемогу «Шахтарю» на ОСК «Металіст» в Харкові приніс гол Сергія Кривцова, який на 18-й хвилині замкнув подачу з кутового, сильно пробивши головою під поперечину воріт Георгія Бущана, повідомляє Укрінформ.

На 85-й хвилині хавбек «гірників» Тайсон отримав червону картку за неспортивну поведінку, залишивши «оранжево-чорних» в меншості.

«Шахтар» вдруге обіграв «Динамо» в нинішньому національній першості. 10 серпня в 3-му турі чемпіонату України кияни поступилися «гірникам» на столичному НСК «Олімпійський» (1: 2).

Завершить програму 14-го туру Прем’єр-ліги поєдинок донецького «Олімпіка» з «Олександрією» на київському стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського (19.30).

Результати інших матчів туру:

«Десна» (Чернігів) — «Дніпро-1» — 1: 1

голи: Дмитро Хльобас (48-я хвилина) — Владислав Шаповал (45 + 2)

«Маріуполь» — «Карпати» (Львів) — 2: 2

голи: В’ячеслав Чурко (15), Дмитро Мишньов (54) — Єгор Назарин (50, 90 + 4, з пенальті)

«Львів» — «Ворскла» — 2: 0

голи: Ренан (12), Педро (41, з пенальті)

«Зоря» (Луганськ) — «Колос» (Ковалівка) — 2: 0

голи: Владлен Юрченко (31, з пенальті), Владислав Кочергін (90 + 1).

Турнірне становище: «Шахтар» — 40 очок (після 14-ти ігор), «Зоря» — 28 (14), «Десна» — 27 (14), «Динамо» — 27 (14), «Олександрія» — 20 ( 13), «Маріуполь» — 17 (14), «Олімпік» — 14 (13), «Колос» — 14 (14), «Дніпро-1» — 12 (14), «Карпати» — 11 (14), «Львів» — 11 (14), «Ворскла» — 8 (14).