Лейкерс зробили першу заяву від дня загибелі Брайанта — Украинские новости

Динамо в заключному матчі першого навчально-тренувального збору в Туреччині обіграло Кайрат — 2: 0.

Перемогу команді Олексія Михайличенка приніс дубль Ібрагіма Каргбо-молодшого. Спершу бельгієць, який вийшов у другому таймі, змінивши Франа Соля, замкнув подачу Буяльського на 53-й хвилині.

Другий м’яч Каргбо провів на 74-й хвилині — тепер в ролі асистента виступив Андрієвський. Відзначимо, що в цьому моменті Ібрагім отримав травму, після чого його поміняв номінальний голкіпер киян Кучерук.

Раніше на зборі в Туреччині кияни здобули три перемоги — над Нефтчі (2: 1), Вардаром (4: 0) і Динамо-Брест (3: 0), зіграли внічию з Легією (1: 1) і поступилися Хайдуку (0: 1 ).

На зимову перерву Динамо пішло на другому місці Favbet Ліги з відставанням від Шахтаря в 14 очок. У першому матчі після відновлення чемпіонату України біло-сині 23 лютого зіграють з Ворсклою.

Товариський матч

Динамо (Україна) — Кайрат (Казахстан) — 2: 0 (0: 0)

Голи: Каргбо, 53, 74.

Динамо (1-й тайм): Бойко, Кендзьора, Сирота, Попов, Миколенко, Сидорчук, Шепелев, Дуелунн, Цітаішвілі, Де Піна, Сіль.

Динамо (2-й тайм): Бущан, Караваєв, Забарний, Кадар, Вівчаренко, Кадір, Шапаренко, Піваріч, Буяльський, Андрієвський, Каргбо (Кучерук, 85).