Алавес розгромив команду Луніна в чемпіонаті Іспанії

Новини спорту:Вальядолід в рамках 13-го чемпіонату Іспанії з футболу програв Алавес в гостях.

У матчі 13-го туру іспанської Прімери «Алавес» приймав «Вальядолід». Зустріч відбулася на стадіоні «Мендісорроса» і завершилася перемогою господарів з рахунком 3: 0.

Алавес — Вальядолід 3: 0

Голи: Хоселу, 26, Піна, 33, Лукас Перес, 75 (пенальті).

Алавес: Пачеко — Агіррегабіріа, Хімо Наварро, Лагуардіа, Дуарте — Алеіш Відаль, Ману Гарсія, Піна (Бурги, 86), Ріоха (Берк, 61) — Хоселу (Пере Понс, 77), Лукас Перес.

Вальядолід: Масіп — Мойя (Порро, 65), Олівас, Саліс, Барба — Плано, Алькарас, Мічел, Тоні Вілья (Ануар, 46) — Унал, Гвардіола (Сандро Рамірес, 46).

Попередження: Лагуардіа, Ману Гарсія, Ріоха — Барба, Алькарас, Порро.

На 26-й хвилині рахунок відкрив нападник «Алавеса» Хоселу. Через 6 хвилин півзахисник Томас Піна зміцнив перевагу господарів. У другому таймі, на 75-й хвилині, головний арбітр зустрічі Маріо Мелером призначив пенальті у ворота «Вальядоліда», який успішно реалізував форвард «Алавеса» Лукас Перес.

Маріуполь — Карпати: гол Чурко в два дотики (Відео)

«Алавес» набрав 15 очок і піднявся на 15-е місце в турнірній таблиці іспанської Прімери. «Вальядолід» (17) — на 13-му місці в таблиці чемпіонату Іспанії. Лідером змагань на даний момент є «Реал Сосьєдад», який набрав 23 очки в 13 матчах.